ArcGIS Online

2012-11-12 18:12 (2016-04-12 13:13)

ArcGIS Online yra debesų technologija paremta geografinių erdvinių duomenų valdymo sistema. Ji skirta žemėlapių, duomenų ir kitos geografinės informacijos saugojimui bei valdymui. ArcGIS Online suteikia galimybę naudotis Esri ir viso pasaulio GIS naudotojų  sukurtais žemėlapiais, aplikacijomis bei įrankiais.  ArcGIS Online turinys suderinamas su ArcGIS for Desktop , Collector for ArcGIS programine įranga,  ArcGIS Explorer Online, ArcGIS.com.

ArcGIS Online paskyros savybės:

  1. ArcGIS Online asmeninė paskyra.
    Nemokama ArcGIS Online asmeninė paskyra yra individuali paskyra, nesusieta su organizacija. Ji pasižymi ribotu žemėlapių kūrimo ir dalinimosi funkcionalumu, tačiau leidžia dalintis turiniu arba su visais, arba visą turinį pasilaikyti tik sau vienam. Asmeninė paskyra suteikia priėjimą prie Esri ir kitų vartotojų pasidalinto turinio. Naudotojas nemokamai gauna 2GB vietą duomenų saugojimui. ArcGIS Online asmeninė paskyra skirta tik nekomerciniam naudojimui.
  2. ArcGIS Online paskyra organizacijoms.
    Esri kompanija suteikė Vilniaus universitetui dvi ArcGIS Online  paskyras – Vilniui ir Kaunui (KHF).  Šiuo metu universitetinė paskyra apjungia iki 1000 ArcGIS Online įvardintų naudotojų ir 12392 kreditus. Universitetinė ArcGIS Online paskyra skirta tik nekomerciniam naudojimui.

Susipažinti su Vilniaus universiteto studentų ir darbuotojų kuriamais žemėlapiais galima čia arba prisijungus su savo ArcGIS Online (asmenine/universitetine) paskyra.

Pastaba. Prašymus dėl ArcGIS Online resursų užsakymo siųsti el. paštu pagalba@ittc.vu.lt.

Prisijungti
(Registruotiems naudotojams)